Odborná školení

Centrum termografie je školicí a konzultační pracoviště společnosti Workswell s.r.o., které vedle odborných konzultací poskytuje i široké spektrum vzdělávacích kurzů v oblasti práce s termokamerou, bezdotykového měření teploty v průmyslu i ve vědecko-technických aplikacích. Vedle vlastních kurzů nabízí také několik kurzů Infrared Training Center (ITC) a čtyřdenní kurzu dle ČSN ISO 18436-1 pro získání mezinárodně uznávaného profesního certifikátu v oblasti technické diagnostiky – „Technik diagnostik – termografie“.

Centrum termografie je schválené školicí pracoviště Asociací technických diagnostiků České republiky a schválené školicí pracoviště Infrared Training Center.


Kurzy Centra termografie

Níže je uveden seznam kurzů pořádaných Centrem termografie. Všechny kurzy jsou jednodenní a jsou vedeny certifikovaným odborníkem v oblasti bezdotykového měření teploty a termografie. Výstupem kurzu je certifikát o absolvování vydaný Centrem termografie.


Mezinárodní kurzy Infrared Training Center

Infrared Training Center (ITC) je největším mezinárodním školicím centrem, které ročně pořádá stovky kurzů po celém světě. Jedná se bezesporu o nejuznávanější školicí pracoviště v oblasti termografie. ITC je součástí skupiny FLIR Systems – největšího světového výrobce termokamer.

Účastník kurzu získává mezinárodní certifikát přímo od ITC. Tyto certifikáty jsou uznávaným dokladem odbornosti po celém světě. Výuka i prezentační materiály jsou lokalizovány do českého jazyka. Obsah kurzu je lokalizovaným obsahem odpovídajících kurzů ITC.


Certifikované školení dle ČSN ISO 18436-1

Výuka tohto certifikovaného čtyřdenního kurzu probíhá dle ČSN ISO 18436-1 a je koncipován jako přípravný odborný kurz pro získání mezinárodně uznávaného profesního certifikátu v oblasti technické diagnostiky – “Technik diagnostik – termografie”. Pro poskytování tohoto kurzu je Centrum termografie Asociací technických diagnostiků (ATD) schváleným školicím pracovištěm pro oblast „technik diagnostik termografie“. Po absolvování kurzu získáte osvědčení o absolvování kurzu.

Pro získání certifikátu je nezbytné nejen absolvování kurzu (ten je nutnou, nikoli dostačující podmínkou), ale také složení příslužné zkoušky. Zkouška je Centrem termografie vypisována alespoň jedenkrát do roka.

Individuální školení

Nabízíme individuální firemní školení v místě sídla firmy za cenu od 6000 Kč.

Termíny školení

Termografická diagnostika budov25. květen 2017Rožnov pod RadhoštěmRezervovat
Základy práce s termokamerou25. květen 2017Rožnov pod RadhoštěmRezervovat